Home / Alanya İkinci El Eşya / Tosmur İkinci El Eşya

Tosmur İkinci El Eşya

Tosmur İkinci El Eşya Alım Satım

Tosmur İkinci El Eşya Alan Yerler
Tosmur İkinci El Eşya Alan Yerler

Evlerde bulunan eşyalar değiştirilmek istendiğinde pek çok kişinin yaşadığı en büyük sorun evdeki eşyanın ne yapılacağıdır. Çünkü evde bulunan eşya kullanışlıdır ve temizdir, bu gibi durumlarda çöpe atılsa ziyan olacaktır. Başkaları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan evdeki ikinci el eşyaların satışı ile birlikte aslında güzel bir gelir de elde edilebilmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız uzun zamandır Alanya’nın Tosmur Mahallesi’nde ikinci el eşya alım satımı yapmaktadır. Alanya Tosmur ikinci el eşya alanlar içerisinde yer almakta olan kurumumuz kesinlikle ikinci el eşyalarınızı değerinde satın almaktadır. Bazı firmaların yapmış olduğu gibi sağlam ve kullanışlı olan eşyaları çok düşük fiyatlara almak yerine değerinde alarak hem sizleri memnun etmekte hem de kaliteli ve dayanıklı kullanılabilir olan eşyalara ihtiyaç duyan pek çok müşterimize destek sunulmaktayız.

İkinci El Eşya Alımında Nakliye Hizmeti

Tosmur Mahallesi’ndeki sunmuş olduğumuz hizmetler ikinci el eşyanın hem alımını hem de satımını kapsamaktadır. İkinci el eşya alım ve satımında en çok dikkat edilmesi gereken nokta kullanışlı dayanıklı ve sağlam olan ikinci el eşyaların alınmasıdır. Aksi takdirde iş görmeyecek olan eşyalar alındığında müşteriye satılması halinde şikâyetler gelebilmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan kurumumuz ekspertiz hizmeti ile birlikte satın alınacak olan eşyayı denetlenmektedir. Eşya tamamen gözden geçirilip görsel ve fonksiyonel açıdan çalışabilir durumdaysa satın alınmaktadır. İkinci el eşya satanlar konseptiyle hizmet vermekte olan firmamız satın almış olduğu eşyayı İhtiyaç duymakta olan müşterilere yine uygun fiyatlar üstünden satmaktadır. Böylece pek çok üniversite öğrencisi, pansiyon işletmecisi ve evindeki eşyayı uygun fiyata yenilemek isteyen müşterimiz firmamız sayesinde kaliteli ve dayanıklı ikinci el eşyalara sahip olabilmektedir.

Tosmur İkinci El Eşya Alanlar
Tosmur İkinci El Eşya Alanlar

En Ekonomik Spot Eşya

Beyaz eşya noktasında da hizmet vermekte olan kurumumuz özellikle spot beyaz eşyaya yönelmektedir. Spot beyaz eşyalar hem uygun fiyatlı hem de garantili ve dayanıklı bir şekilde müşterilerimize hitap etmektedir. Kurumumuz Alanya Spotçular konseptinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, bilgisayar gibi bütün beyaz eşya türlerini bulundurmaktadır. Ayrıca küçük ev aletleri noktasında da yine uygun fiyatlarla satış yapabilmekteyiz.

About admin

Check Also

Ofis Büro

Alanya Ofis Büro Mobilya Alım Satım / Alanlar Alanya ofis büro mobilya alım satım konusundaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıvanç Evkur'u Ara