Home / Hakkımızda

Hakkımızda

Alanya’da Güvenli Spotçu

Alanyada Spotçular
Alanyada Spotçular

İkinci el eşya ürünleri birçok noktada yaşanabilecek sorunlar nedeniyle doğru bir şekilde kontrol edilmesi gereken ve ihtiyaçları karşılayacak nitelikte sağlamlığa ve kaliteye sahip olduğunda satın alınması gereken ürünlerdir. Bu nedenle firma olarak Alanya İkinci El Eşya Alım Satım işlemleri gerçekleştirirken tüm satın aldığımız ikinci el eşyalarda ve satışa sunduğumuz ürünlerde kontrollü bir şekilde ürün sunumu yapmaktayız. Özellikle mobilya ürünlerinde günlük kullanım sırasında sağlamlığın oluşturulması amacıyla döşeme ve taşıma noktalarının doğru bir kontrolden geçirilmesi, ürünlerin iç ve dış temizliğinin doğru olarak yapılması firmamızın önem verdiği noktalar arasındadır. Beyaz eşya ürünleri içinde kullanım noktasında hem elektrik hem elektronik olarak sağlamlığın elde edilmesi özellikle buzdolabı gibi ürünlerde temiz ve kaliteli bir soğutma yapması için kontrol işlemi sağlanmaktadır.

Alanya’nın Her Noktasında Kaliteli Hizmet

Alanya Spot
Alanya Spot

Firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübeye bağlı bir şekilde Alanya Eşya Alan Yerler noktasında profesyonel bir yaklaşım sergileyerek müşterilerimizin satın alım noktasına memnuniyet sağlayacağı ve garantili bir şekilde uzun yıllar sağlamlık ile kullanabileceği ürünleri tercih ediyoruz. Örneğin evlerde en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyalar arasında yer alan çamaşır makinesi ürünlerinin çalışma devirlerinin doğru bir şekilde kullanılıyor olması ve hem su alım hem de su tahliye noktasında tesisat sıkıntılarının bulunmaması gibi ayrıntılara dikkat ediyoruz. İkinci El Eşya Satışı gerçekleştirdiğimiz gibi ikinci el eşya satın alımı yaparken de müşterilerimiz için avantaj oluşturmak adına doğru bir inceleme yaparak değerinde fiyatlar sunuyor ve nakit ödeme yöntemi ile eşya satın alımı gerçekleştiririz.

Sınırsız 7/24 Saat Hizmet

Alanya Eski Eşya Alım Satım
Alanya Eski Eşya Alım Satım

Spot Eşya noktasında özellikle kaliteli markaları tercih ederek müşterilerimizin Alanya Spotçular noktasında firmamızı tercih etmesin sağlıyor ve garantisi devam eden ürünler ile birlikte ürün kalitesi elde ediyoruz. Tüm ürünlerimizin gereken evrakları ile birlikte satın alım noktasında kontrol edilmesi sonrasında spot eşya olarak en doğru fiyatları belirleyerek müşterilerimize en uygun fiyatlarla ürün sunumu yapıyoruz. İhtiyaçları dahilinde Alanya ilçesinde Alanya Spot Eşya Alan Firmalar ile alışveriş gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz için de firma olarak doğru bir fiyat politikası ve hizmet politikası sergileyerek kurallı ve güvenli bir işlem sağlıyoruz. Kısacası İkinci El Eşya Konusunda Her Dakika Size Yardımcı Olmaktayız. İkinci El Eşya, Spot Eşya Almak ve Satmak İçin Bizi Arayarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Alanya’nın Her Noktasında Nakliye ve Güvenli Servisimiz vardır. Size En İyi Hizmeti Gösterebilmek İçin Buradayız. Saygılar…

Kıvanç Evkur'u Ara