Home / Alanya İkinci El Eşya / Cikcilli İkinci El Eşya

Cikcilli İkinci El Eşya

Cikcilli İkinci El Eşya Alım Satım, Spot Eşya

Alanya Cikcilli ikinci el eşya alım satım hizmetimiz ile yıllardır size hizmet vermekteyiz. Eskiyen eşyalarınızı atmak istemiyor ve size maddi anlamda bir getirisi olsun istiyorsanız Alanya ikinci el eşya alanlar firmalarından biri olan firmamız bünyesine gelebilirsiniz. Eşyalarınızın durumuna göre sizlere sizin istediğiniz tutara en yakın ödemeyi gerçekleştiriyoruz. Üstelik almış olduğumuz ikinci el eşyaları yenileyerek ve temizliklerini yaptırarak ikinci el eşya olarak satışa sunmaktayız. Özellikle Alanya bölgesinde ikamet etmekte olan öğrencilerin çokça tercih etmekte olduğu ikinci eşyalar bakımında en temiz hizmeti sunmaktayız.

Cikcilli İkinci El Eşya Alanlar
Cikcilli İkinci El Eşya Alanlar

Cikcilli’de Profesyonel İkinci El Eşya Alım- Satım Hizmeti

Cikcilli’de ikinci el eşya satanlar arasında en fazla bilinen ve talep gören firma arasındayız. Aradığınız her türden eşyayı bulabileceğimiz firmamızın ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Bu zengin ürün çeşitliliği içerisinde almak istediğiniz eşyayı illa ihtiyacınız olduğu için değil aynı zamanda zevkinize uygun olduğu içinde alabilirsiniz. Tarihsel değeri olan vintage olarak adlandırılan ürünlerimiz ile evinizde Retro bir tarz yaratabilirsiniz. Yalnızca öğrenciler değil bizleri evinde farklılık isteyenlerde tercih etmektedir. Bize getirilen eşyaların bakımları, onarımları ve temizlik işlemleri yapıldıktan sonra sizlere sunulmaktadır. Bu sayede işimizde kaliteli olduğumuz kadar hijyenik şartlara da dikkat ediyoruz. Bu sayede yeni görünümlü ama en uygun fiyatlı eşyalara kavuşabiliyorsunuz. Hatta siz söylemediğiniz sürece aldığınız eşyanın ikinci el olduğu anlaşılmayacaktır bile.

Cikcilli İkinci El Eşya Alan Yerler
Cikcilli İkinci El Eşya Alan Yerler

Kaliteli ve En Uygun Fiyatlı Alanya Spotçuları Arasındayız

İkinci el olarak almış olduğumuz ürünlerimin gerekli bakımlarını ardından çalışma prensiplerine göre kaliteleri belirlenmektedir. Alanya spotçular arasında sahip olduğumuz kaliteli satışımızda sizlere eşyaların özelliklerini tek tek sunmakta ve her ayrıntısına kadar bilgileri vermekteyiz. Bu sayede almak istediğiniz eşyanın özelliğine göre arama yapabilmekte ve en uygun fiyatlı eşyayı bulabilmektesiniz. Dolaplar, kanepeler, çamaşır makineleri, fırınlar, bulaşık makineleri, ütü, masa, oturma grupları, yemek masası setleri, şifonyer vb. birbirinden farklı çeşitliliğimiz ile satış hizmetlerimiz devam ediyoruz. Elinizde satmak istediğiniz ürünler bulunuyorsa iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir veya firmamıza gelerek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

About admin

Check Also

Ofis Büro

Alanya Ofis Büro Mobilya Alım Satım / Alanlar Alanya ofis büro mobilya alım satım konusundaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıvanç Evkur'u Ara