Home / Alanya İkinci El Eşya / Bayır İkinci El Eşya

Bayır İkinci El Eşya

Bayır İkinci El Eşya Alım Satım

Günümüzde sıfır olan ev eşyaları ve beyaz eşyalar çok yüksek rakamlara satın alınmaktadır. Bu noktada yeni ev kurmak isteyenler veya evdeki eşyasını yenilemek isteyenler için firmamız farklı alternatifler sunabilmektedir. İkinci el diye nitelendirilmekte olan eşyaların alım ve satımında devreye giren kurumumuz Alanya’nın Bayır Mahallesi’nde çok uzun zamandır hizmet vermektedir. Kurumumuz bünyesinde ikinci el eşya alım ve Antika Eşya satımlarında büyük bir hassasiyet gösterildiğinden dolayı hem alan hem de satan kişi kayba uğramamaktadır. Temiz 2. el eşya arayan pek çok kişinin uğrak yeri haline gelen Alanya Bayır ikinci el eşya alanlar kurumumuz çok farklı kategorilerde eşyaları satışa sunabilmektedir.

Bayır İkinci El Eşya Alanlar
Bayır İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El Eşya Alımında Nakliye Hizmetleri

Pek çok kişi evinde bulunan ve artık kullanımdan düşmüş veya modası geçmiş olan eşyaları sadece nakliye masrafı yüzünden elinden çıkarmamaktadır. Bu noktada ikinci el eşya satanlar talebiyle kurumumuzda iletişime geçildiğinde nakliye masrafından da kurtulmuş olacaksınız. Böylece gerek eşya satan müşterilerimizin evlerindeki eşyaların çıkarılmasında gerekse yeni eşya almak isteyen müşterilerimizin evine eşyaların götürülmesinde kurumumuzun sunmuş olduğu nakliye çözümü devreye girmektedir. Bu şekilde evdeki mobilyalar, koltuk takımları, kitaplık ve vestiyer gibi ahşap olan unsurlar teknik kadromuz tarafından taşınarak kurumumuza getirilmektedir.

Bayır İkinci El Eşya Alan Yerler
Bayır İkinci El Eşya Alan Yerler

En Güvenilir İkinci El Eşya Alım Satımı

İkinci el eşyanın alımı sırasında müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Bundan dolayı eşya satım talebiyle bizimle iletişime geçen müşterilerimizin eşyaları teknik kadromuzca incelenmektedir. Detaylı bir şekilde inceleme yapıldığından dolayı çalışır vaziyette, sağlam olan eşyalar satın alınarak daha sonra talep eden müşterilere yönlendirilmektedir. Alanya Bayır Spotçular arayışlarında da kurumumuz yeterli olmaktadır. Spot eşyalarda çok farklı çözümler her zaman müşterilerimize sunulabilmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, televizyon gibi bütün beyaz eşyalar spot konseptiyle kurumumuzda yer almaktadır. Böylece oldukça ekonomik fiyatlarla beyaz eşya alım satımı yapmaktayız. Ayrıca ikinci el eşya alım satımında bulunmakta olan firmamız garantili bir şekilde spot beyaz eşya da bulundurmaktadır. Böylece tamamen güvenilir bir şekilde beyaz eşya ve ikinci el eşya alım satımında firmamız yeterli olmaktadır.

About admin

Check Also

Ofis Büro

Alanya Ofis Büro Mobilya Alım Satım / Alanlar Alanya ofis büro mobilya alım satım konusundaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıvanç Evkur'u Ara