Home / Alanya İkinci El Eşya / Taşbaşı İkinci El Eşya

Taşbaşı İkinci El Eşya

Taşbaşı İkinci El Eşya Alım Satım

Taşbaşı’nda ikinci el eşya alımı satımı yapan bir firma arıyorsanız artık aramanıza gerek kalmadı. İster elinizde ki eşyayı maddi bir avantaja çevirmek isteyin, isterseniz de evinize uygun fiyata ihtiyacınız olan eşyayı almak isteyin her iki hizmet ide Alanya Taşbaşı ikinci el eşya alanlar ve satanlar hizmetimiz dâhilinde gerçekleştiriyoruz. İkinci el eşyaların büyük bir popülerlik haline geldiği günümüzde, artık insanlar ekonomik bakımdan uygun ve temiz olan eşyalara başvurmaktadırlar. Bizlerde almış olduğumuz ikinci el eşyalarımızın temizliğini, arındırmasını ve eksikliklerini tamamlayarak sizlere sunuyoruz. Bu noktada sizler kadar bizler de eşyaların temizliğine dikkat ediyoruz. Yatak, kanepe, koltuk takımı, köşe koltuk, masa Sandalye, komodin, şifonyer vb. birden fazla eşya seçeneğimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Taşbaşı İkinci El Eşya Alanlar
Taşbaşı İkinci El Eşya Alanlar

Her Türlü 2. El Eşya Satışımız ve Alımımız Vardır

Taşbaşı’nda ikinci el eşya satanlar arasında yer alan firmamız yalnızca koltuk, yatak, dolap gibi eşyalar değil aynı zamanda elektronik ve makine gibi eşyaların da satışını yapmaktadır. Fırın, çamaşır makinası, buzdolabı, ses sistemi, ütü, bilgisayar vb. elektronik eşya ve makineleri de uygun fiyata şirketimiz bünyesinde bulabilirsiniz. Bu eşyaları alırken değerinde fiyatlar ile almaktayız. Ardından elektronik ve mekanik eşyalarda bir sorun bulunuyorsa hemen onların onarımını ve tamirini yaptırmakta ve sağlam bir şekilde sizlere sunmaktayız. En uygun fiyata bulabileceğiniz eşyalarımız evinizde sizlere rahat bir kullanım sunacaktır.

Taşbaşı İkinci El Eşya Alan Yerler
Taşbaşı İkinci El Eşya Alan Yerler

Öğrencilere Sunduğumuz Avantajlar Bitmiyor

Alanya Spotçular arasında spot eşyalarımız ile özellikle öğrencilerin en fazla uğrak yeri durumundayız. Gerek öğrenci evine çıkan öğrenciler olsun gerekse öğrenci evinden çıkarken eşyalarını bizlere satan öğrenciler olsun. Onlara sağlamış olduğumuz indirimli fiyatlar ile her zaman öğrencilerin yanında bir tutum sergilediğimizden dolayı çok sevilmekte ve sayılmaktayız. Öğrencilerin her ihtiyacını tek tek bulabileceği ve uygun fiyata sahip olabileceği kaliteli ve dayanıklı eşyalarımız eğitim hayatları boyunca onlara yoldaş olmaktadırlar. Bizlere ulaşmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir veya açık adres bilgimiz üzerinden şubemize gelerek eşyalarımızı yakından inceleyebilirsiniz.

About admin

Check Also

Ofis Büro

Alanya Ofis Büro Mobilya Alım Satım / Alanlar Alanya ofis büro mobilya alım satım konusundaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıvanç Evkur'u Ara