Home / Alanya İkinci El Eşya / İshaklı İkinci El Eşya

İshaklı İkinci El Eşya

İshaklı İkinci El Eşya Alım Satım

İshaklı İkinci El Eşya Alanlar
İshaklı İkinci El Eşya Alanlar

Alanya’nın İshaklı Mahallesindeki bütün ikinci el eşya alım satımlarında firmamız devreye girebilmektedir. Son derece tecrübeli olduğumuzdan dolayı ikinci el eşyaların gerek alımında gerekse satımında her iki tarafı da mağdur etmeyecek olan çözümler firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Oldukça kalabalık ve hareketli olan İshaklı Mahallesinde yeni ev açmak isteyen pek çok kişi bulunmaktadır. Bazen turistik amaçlı pansiyon işletmelerinde bazen üniversite öğrencilerinin barınma çözümlerinde bazen de evdeki eşyaların yenilenmesi noktasında ikinci ele rağbet gösterilmektedir. Firmamız Alanya ikinci el eşya alanlar içerisinde bir marka değeri olarak oldukça bilinen bir yerde bulunmaktadır.

İkinci El Eşya Alım Satımı Nasıl Yapılmaktadır?

Eğer evinize yeni bir eşya almayı düşünüyorsanız ve evinizde kullanılabilir durumda eski eşyalarınız varsa bunları 2. el olarak satıp nakde dönüştürebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey firmamızla iletişime geçmektir. Firmamızla iletişime geçildiğinde teknik olan kadromuz ekspertiz hizmeti vererek satmayı düşündüğünüz eşyaları denetlenmektedir. Eşyaların satın alınabilmesi için mutlaka kullanılabilir temiz ve fonksiyonel olması gerekmektedir. Kesinlikle işe yaramayacak olan eşyalar firmamız tarafından satın alınmamaktadır. İkinci el eşya satanlar içinde hizmet vermekte olan kurumumuzdan çeşitli sebeplerle eşya almak isteyen müşterilerimiz iletişime geçtiğinde onlara kullanışlı ve yeni eşyayla ayırt edilemeyecek kalitede ürünlerimizi sunabilmekteyiz. Eşyaları alırken değerinde almakta olan kurumumuz satarken de çok uygun rakamlar üstünden kredi kartına taksit seçenekleri ile müşterilere sunabilmektedir.

İkinci El Eşya Alımında Nakliye Hizmeti

İshaklı İkinci El Eşya Alan Yerler
İshaklı İkinci El Eşya Alan Yerler

Evindeki eskimiş olan eşyayı satmayı düşünen pek çok kişiyi en çok uğraştıran şey nakliye ücretidir. Yeniden eşya alırken kullanışlı olan eşyasını uygun fiyatla nakde dönüştürmek için kurumumuzla irtibata geçmek yeterlidir. Bu gibi durumlarda ücretsiz bir şekilde nakliye hizmeti vermekteyiz. Ayrıca firmamızın hizmet portföyünde sadece mobilyalar ve evdeki kullanılan eşyalar yer almamaktadır. Spot Eşya diye nitelendirilmekte olan beyaz eşya noktasında da geniş alternatifler firmamızda bulunmaktadır. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi ihtiyaçlarınız olduğunda Alanya Spotçular ihtiyacınıza kurumumuz modern uygulamalarla, dayanıklı çözümlerle ve ekonomik fiyatlarla yanıt verebilmektedir. İshaklı Spot Eşya Alanlar, İshaklı Eksi Eşya Alan Yerler

About admin

Check Also

Ofis Büro

Alanya Ofis Büro Mobilya Alım Satım / Alanlar Alanya ofis büro mobilya alım satım konusundaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıvanç Evkur'u Ara